Новий Набір студентів 6-17 років

6 навичок творчого мислення на шляху до інновацій: книгаНова книга "Творче мислення: оволодіння шістьма навичками, які сприяють інноваціям" (The Creative Mindset: Mastering the Six Skills that Empower Innovation) обіцяє формулу для оволодіння творчим поглядом на процеси та розширення можливостей для інновацій.

Книгу Сreative Mindset створили досвідчені новатори Джефф та Стейні Деграфф. Вона пропонує актуальні рекомендації, дієві інструменти, необхідні для оволодіння творчим мисленням.

C.R.E.A.T.E 

Автори представили абревіатуру C.R.E.A.T.E для шести основних навичок творчого мислення:

  • Concentrate – Зосередитись
  • Replicate – Повторити
  • Elaborate – Вдосконалити
  • Associate – Об’єднати
  • Translate – Перекласти
  • Evaluate – Оцінити

Ці шість навичок, що послідовно розподілені за кроками, спрощують та узагальнюють найважливіші дослідження творчого мислення та спираються на понад тридцять років реального застосування в найбільш інноваційних організаціях світу.

"Усі ми наділені творчістю. Просто ми проявляємо її по-різному та у найрізноманітніших ситуаціях. Віра у те, що ти креативний – це перший крок до оволодіння творчим мисленням. Як тільки ви це зробите, ви зможете реалізувати інновації де завгодно і в будь-який час", – запевняє співавтор книги Джефф Деграфф.

Дізнатись більше

Apply to LEONARDO ART SCHOOL

APPLY to BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

КУРС "ПРОФОРИЄНТАЦІЯ" ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Школи IBA

Франшиза MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Франшиза MINIBOSS BUSINESS SCHOOL
Розвивайте свої міста та країни!